Eseménynaptár: 2020. augusztus

Védőnői szolgálat – Iskolavédőnők

Vigh Eszter

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános iskola

K,SZ,CS: 7:30-16:00
Vigh Eszter

Nyitra utcai ÁMK

H: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Vigh Eszter

Apáczai Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

egyeztetés alapján
Laskovits Henriett

Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola

K,Sz: 7:30-16:00
Laskovits Henriett

Gothard Jenő Általános Iskola

H,Cs: 7:30-16:00
P: 07:30-13:30
Kissné Unger Anita

Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

K,Cs: 7:30-16:00
Kissné Unger Anita

Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola és Kollégium

H,SZ: 7:30-16:00,  P: 07:30-13:30
Buzás Ildikó

Dési Huber István Általános Iskola

Cs: 10:00-16:00
Buzás Ildikó

Paragvári Utcai Általános Iskola

H,K,Sz:  7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Buzás Ildikó

Miroslav Krleza Horvát Oktatási Központ

Cs: 7:30-10:00
Rétfalvi Valéria

Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola

 H,K: 07:30-16:00
Rétfalvi Valéria

Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium

Sze,Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Szerdahelyi Adél

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

H-Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Dr. Bíróné Leitgeb Mária

Oladi Általános Iskola

H,K: 7:30-16:00
Dr. Bíróné Leitgeb Mária

 Oladi Szakgimnázium és Szakközépiskola

Sz,Cs: 7:30-16:00
Dr. Bíróné Leitgeb Mária

Perintparti Szó-Fogadó Szombathelyi Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

P: 7:30-13:30
Serfőző Szilvia

SzMSzC Puskás Tivadar Fém- és Villamosipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

H,K: 7:30-16:00
páratlan P: 7:30-13:30
Serfőző Szilvia

SzMSzC Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma

Sz,Cs: 7:30-16:00
páros P: 7:30-13:30
Kisőrsi Ferencné

 Szombathelyi  Nagy Lajos Gimnázium

H,Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Kisőrsi Ferencné

 Szombathelyi Neumann János Általános Iskola

K,Sz: 7:30-16:00
Rutkai Vera

Kanizsai Dorottya Gimnázium,

SZOSZSZC Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma

H-Cs: 7:30-16:00, P: 7:30-13:30
Csuk Zsuzsanna

Herman Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium

H: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Csuk Zsuzsanna

Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

K,Sz: 7:30-16:00
Csuk Zsuzsanna

PTE Szociális és Egészségügyi Szakképző Iskola

Cs: 7:30-16:00
Virágné Tavaszi Erika

Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Virágné Tavaszi Erika

Brenner János Általános Iskola és Gimnázium

H,K,Sz: 7:30-16:00
Kalmár Edina

Aranyhíd Nevelési-Oktatási Integrációs Központ

Sz,Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Kalmár Edina

SzMSzC Hefele Menyhért Építő- és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

K: 7:30-16:00
Pozsonyi Anita

SzMSzC Savaria Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Sz,Cs: 7:30-16:00
páros P: 7:30-13:30
Pozsonyi Anita

Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium

páratlan P: 7:30-13:30
páros K: 7:30-16:00
Pozsonyi Anita

Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola

H,páratlan K: 7:30-16:00

 

2018 © Egészségügyi és Kulturális GESZ - Adatvédelem - Oldalinformációk
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support