Eseménynaptár: 2018. november

2018. november 08.

2018. november 15.

2018. november 22.

2018. november 28.

2018. november 29.

Védőnői szolgálat – Iskolavédőnők

 

Vigh Eszter

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános iskola

K,SZ,CS: 7:30-16:00
 
Vigh Eszter

Nyitra utcai ÁMK

H: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Vigh Eszter

Apáczai Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

egyeztetés alapján
Laskovits Henriett

Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola

K,Sz: 7:30-16:00
Laskovits Henriett

Gothard Jenő Általános Iskola

H,Cs: 7:30-16:00
P: 07:30-13:30
Halászné Vidéky Veronika

Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

K,Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Halászné Vidéky Veronika

Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola és Kollégium

H,SZ: 7:30-16:00
Buzás Ildikó

Dési Huber István Általános Iskola

Cs: 7:30-16:00
Buzás Ildikó

Paragvári Utcai Általános Iskola

H,K,Sz:  7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Buzás Ildikó

Miroslav Krleza Horvát Oktatási Központ

Cs: 7:30-10:00
Rétfalvi Valéria

Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola

 H,K: 07:30-16:00
Rétfalvi Valéria

Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium

Sze,Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Szerdahelyi Adél

Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

H-Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Dr. Bíróné Leitgeb Mária

Oladi Általános Iskola

H,K: 7:30-16:00
Dr. Bíróné Leitgeb Mária

 Oladi Szakgimnázium és Szakközépiskola

Sz,Cs: 7:30-16:00
Dr. Bíróné Leitgeb Mária

Perintparti Szó-Fogadó Szombathelyi Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

P: 7:30-13:30
Serfőző Szilvia

SzMSzC Puskás Tivadar Fém- és Villamosipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

H,K: 7:30-16:00
páratlan P: 7:30-13:30
Serfőző Szilvia

SzMSzC Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma

Sz,Cs: 7:30-16:00
páros P: 7:30-13:30
Kisőrsi Ferencné

 Szombathelyi  Nagy Lajos Gimnázium

H,Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Kisőrsi Ferencné

 Szombathelyi Neumann János Általános Iskola

K,Sz: 7:30-16:00
Rutkai Vera

Kanizsai Dorottya Gimnázium,

SZOSZSZC Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma

H-Cs: 7:30-16:00, P: 7:30-13:30
Csuk Zsuzsanna

Herman Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium

H: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Csuk Zsuzsanna

Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

K,Sz: 7:30-16:00
Csuk Zsuzsanna

PTE Szociális és Egészségügyi Szakképző Iskola

Cs: 7:30-16:00
Dénes Diána

Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Dénes Diána

Brenner János Általános Iskola és Gimnázium

H,K,Sz: 7:30-16:00
Kalmár Edina

Aranyhíd Nevelési-Oktatási Integrációs Központ

Sz,Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Kalmár Edina

SzMSzC Hefele Menyhért Építő- és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

K: 7:30-16:00
Engertné Pozsonyi Anita

SzMSzC Savaria Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Sz,Cs: 7:30-16:00
páros P: 7:30-13:30
Engertné Pozsonyi Anita

Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium

páratlan P: 7:30-13:30
páros K: 7:30-16:00
Engertné Pozsonyi Anita

Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola

H,páratlan K: 7:30-16:00

 

2018 © Egészségügyi és Kulturális GESZ - Adatvédelem - Oldalinformációk