Eseménynaptár: 2021. október

2021. október 05.

2021. október 07.

2021. október 12.

Védőnői szolgálat – Iskolavédőnők

Vigh Eszter

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános iskola

K,SZ,CS: 7:30-16:00
Vigh Eszter

Nyitra utcai ÁMK

H: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Vigh Eszter

Apáczai Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

egyeztetés alapján
Laskovits Henriett

Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola

K,Sz: 7:30-16:00
Laskovits Henriett

Gothard Jenő Általános Iskola

H,Cs: 7:30-16:00
P: 07:30-13:30
Kissné Unger Anita

Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

K,Cs: 7:30-16:00
Kissné Unger Anita

Vas Megyei SzC Kereskedelmi és Vendéglátó Technikum és Kollégium

H,SZ: 7:30-16:00,  P: 07:30-13:30
Buzás Ildikó

Dési Huber István Általános Iskola

Cs: 10:00-16:00
Buzás Ildikó

Paragvári Utcai Általános Iskola

H,K,Sz:  7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Buzás Ildikó

Miroslav Krleza Horvát Oktatási Központ

Cs: 7:30-10:00
Dénes Diána

Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola

 H,K: 07:30-16:00
Dénes Diána

Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium

Sze,Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Szerdahelyi Adél

ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

H-Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Dr. Bíróné Leitgeb Mária

Oladi Általános Iskola

H,K: 7:30-16:00
Dr. Bíróné Leitgeb Mária
Vas Megyei SzC Oladi Technikum
Sz,Cs: 7:30-16:00
Dr. Bíróné Leitgeb Mária

Perintparti Szó-Fogadó Szombathelyi Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

P: 7:30-13:30
Serfőző Szilvia

Vas Megyei SzC Puskás Tivadar Szakképző Iskola és Kollégium

H,K: 7:30-16:00
páratlan P: 7:30-13:30
Serfőző Szilvia

Vas Megyei SzC Gépipari és Informatikai Technikuma

Sz,Cs: 7:30-16:00
páros P: 7:30-13:30
Kiss Ildikó

 Szombathelyi  Nagy Lajos Gimnázium

H,Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Kiss Ildikó

 Szombathelyi Neumann János Általános Iskola

K,Sz: 7:30-16:00
Rutkai Vera

Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium,

Vas Megyei SzC Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Technikum

H-Cs: 7:30-16:00, P: 7:30-13:30
Csuk Zsuzsanna

Kisalföldi ASZC Herman Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola Kollégium

H: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Csuk Zsuzsanna

Kisalföldi ASZC Élelmiszeripari és Földmérési Technikum Szakképző Iskola és Kollégium

K,Sz: 7:30-16:00
Csuk Zsuzsanna

Pécsi Tudományegyetem Szent Györgyi Albert Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola

Cs: 7:30-16:00
Csuk Zsuzsanna

Illés Labdarúgó Akadémia Gimnázium és Kollégium

minden hónap 3. péntek: 7:30-13:30
Virágné Tavaszi Erika

Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Virágné Tavaszi Erika

Boldog Brenner János Általános Iskola Gimnázium és Kollégium

H,K,Sz: 7:30-16:00
Kalmár Edina

Aranyhíd Nevelési-Oktatási Integrációs Központ

Sz,Cs: 7:30-16:00
P: 7:30-13:30
Kalmár Edina

Vas Megyei SZC Hefele Menyhért Szakképző Iskola

K: 7:30-16:00
Pozsonyi Anita

Vas Megyei SZC Savaria Technikum és Kollégium

Sz,Cs: 7:30-16:00
páros P: 7:30-13:30
Pozsonyi Anita

Szombathelyi Művészeti Szakgimnázium és Technikum

páratlan P: 7:30-13:30
páros K: 7:30-16:00
Pozsonyi Anita

Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola

H,páratlan K: 7:30-16:00
2018 © Egészségügyi és Kulturális GESZ - Adatvédelem - Oldalinformációk
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support